Gdy zatrzaśniemy klucze w aucie

Codzienna pogoń za pracą i obowiązkamipowoduje, że wielokrotnie zapominamy opowierzchownych sprawach. Spiesząc się popełniamypomyłki, często są to niestety błędywybitniekosztowne. Nie trzeba dalekowypatrywać przykładów – wyobraźmysobie, że spieszymy się na istotne biznesowe spotkanie. Wbiegamy do biura po zaświadczenia oraz wracamy do auta.Niestety, ale przez przypadek nie zabraliśmy kluczyków,jakie pozostały na fotelu kierowcy.

Sytuacja wydaje się nieinwazyjna? Nic znacznie bardziej błędnego – dużonowych aut ma dodatkowezabezpieczenia antykradzieżowe. Jeżeli nie zamkniemy samochodu,te po paru minutach samo uruchomi centralny zamek izatrzaśnie drzwi – z kluczykami w środku. Zostajemy wobec tego z autemoraz kluczykami w środku – my tudzież stoimy na zewnątrzoraz powoli dostrzegamy, w jak mizernejsytuacji się znajdujemy. Nie ma problemu, kiedy w pobliżumamy zapasowe kluczyki – co niemniej jednak wsytuacji, kiedy nie mamy rezerwowego pilota bądź też ten znajduje się setki kilometrów od nas? Jestjedynie jedno rozwiązanie – otwieranie samochodów gorzów.

Faktycznie, jest także innerozwiązanie, jednak tegoakurat nie rekomendujemy. Mamy prawowybić szybę – w przypadku innowacyjnych aut nietylko narazimy się na dużewydatki, jednakteż obniżymy wartość samochodu (każda szyba ma własnynumer serii, który w wypadku odsprzedaży w szeregu przypadków jest sprawdzany przezpotencjalnych kupujących – jeżeli któraśz szyb zostanie wymieniona, wzbudzi to od razu podejrzenia).Powracając do pogotowia ślusarskiego -specjalista umie otworzyć drzwiauta bez użycia młotka czy innych prymitywnychnarzędzi. Decydując się na samochodowego ślusarzajesteśmy w stanie liczyć na:

•             Szybkąoraz fachową obsługę – takie pogotowiadocierają do Klientów w parę minut

•             Oszczędzamyfinanse – auto zostanie otwarte bez uszkodzeń szyby lubinnych elementów karoserii

•             Nieobniżamy wartości auta – zbita szyba potrafiefektywnie obniżyć wartość rynkową pojazdu.

 

Wobec tego kiedy przydarzy się sytuacja,że zatrzaśniemy kluczyki w aucie – warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy przy użyciufachowego wyposażeniaekspresowo dostaną się do środkasamochodu. 


Sprawdź także: otwieranie samochodów gorzów